Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi z MDF gdzie przyciąć, skrócić
#1
Okazuje się, że usługa przycinania drzwi wcale nie jest tak łatwo dostępna jak myślałem! Kupiłem używane drzwi, i wykonałem kilka telefonów po miejscach znalezionych w wyszukiwarce... no i nic. Jedni sprzedają drzwi i wtedy jest możliwość przycięcia, inni tną ale... płyty meblowe. Markety budowlane przycinają tylko drzwi zakupione u nich. Macie namiary na kogoś z okolic Rudy Śląskiej? Najlepiej w samej Rudzie, co bym nie miał za dużo jeżdżenia.
fan 4x4 na śląsku, do niedawna szczęśliwy posiadacz Nissana Navary
Odpowiedz
#2
Co ciekawego to mogę Ci powiedzieć o "niebieskich" marketach budowlanych, że market z tej samej sieci w Gliwicach na Europie Centralnej bierze za cięcie 5 zł, a ten sam ale w Chorzowie... 25 Oo Serio! Myślałem, że to ta sama sieć a więc i ceny te same, okazuje się, że nie zupełnie
Odpowiedz
#3
(11-19-2020, 07:22 PM)rober napisał(a): Co ciekawego to mogę Ci powiedzieć o "niebieskich" marketach budowlanych, że market z tej samej sieci w Gliwicach na Europie Centralnej bierze za cięcie 5 zł, a ten sam ale w Chorzowie... 25 Oo Serio! Myślałem, że to ta sama sieć a więc i ceny te same, okazuje się, że nie zupełnie

W Chorzowie jest duży ruch i to raczej sposób na pozbycie się ludzi generujących kolejki pierdołami
Odpowiedz
#4
25 zł za element to chyba jakiś żart Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości